Juice Joy Nedir?

JUİCE JOY NEDİR?


Şehir hayatının koşuşturması, geçiştirilen öğünler, paketlenmiş ve hazır gıdalar, şeker ,alkol ve sigara tüketimi, yeterli ve dengeli beslenememek, stres gibi iç ve dış etkenler, vücudumuzda toksinlerin oluşumuna sebep olabilir  ve üzerimizde kronikleşen izler bırakabilir. Hastalıklara davetiye çıkaran, kendimizi halsiz, yorgun ve enerjisiz hissetmemizi sağlayan, bağışıklık sistemimizin çökerek, geri dönüşü çok zor olan, sağlık problemleriyle karşı karşıya kalmamızı sağlayan, en büyük sebep, sağlıksız beslenmektir.

 

Bağışıklık sistemi, muazzam bir sistemdir. Doğru bir şekilde çalışmasının en önemli ve tek yolu ise sağlıklı beslenmektir. Günlük beslenme düzenimizde, yediklerimizin enerjisi bizi şekillendirir. Doğanın bize sunduğu sebze ve meyveleri bolca öğünlerimize dahil ederek, vücudumuzu içten sağlamlaştırabiliriz.

 

Bunu en doğru şekilde yapmanın yolu ise sebze ve meyveleri doğanın bize sunduğu şekilde tüketmektir.

 

Yani çiğ ve işlem görmemiş şekli ile. Sebze ve meyveleri Çiğ olarak tüketerek, enzim, vitamin, mineral yönünden, işlenmiş olanlara göre,  çok daha fazla yarar almış oluruz. Ayrıca, hücrelerimizi de tam anlamıyla süper gıdalarla doyurmuş oluruz. Sağlıklı beslenme markası olan Juice Joy, tam da bu noktada ortaya çıkan bir kurtarıcıdır.

 

Juice Joy ürünleri, en iyi kalitede sebze ve meyvelerden soğuk press yöntemi ile özel makinalarda ve günlük olarak hazırlanmaktadır. Soğuk press makinalarında, bıçak darbesinden ve ısıdan uzak olarak, tamamen ezme yöntemi ile hazırlanan Juice Joy'lar, herhangi bir metale yada ısıya maruz kalmadıkları için, vitamin, mineral ve canlı enzim değerlerini neredeyse sebze ve meyvenin aslına yakın bir şekilde korurlar. Katkı maddesi, şeker ilavesi ve koruyucu içermeyen, doğal ve lezzetli Juice Joy'lar, pastörizasyon görmezler ve raf ömrü sadece 72 saattir. Her bir şişesi 1,5 kg sebze ve meyveden oluşan  Juice Joy'lar, günlük almanız gereken vitamin, mineral, canlı enzim ve bitkisel proteinlerle doludur. Tek öğünde yada bir gün boyunca bile tüketemeyeceğiniz sebze ve meyvedeki tüm vitamin, mineral ve canlı enzimleri,  Juice Joy'ların tek şişesinde kolayca vücudunuza alabilirsiniz.