YASAL UYARI

 

[woocommerce-shipping-name]

 

Juice-Joy websitesini ziyaret etmekle Juice Joy (“Biz”) ve sizin (“Müşteri”) aranızda aşağıdaki belirlenen şartlarla kurulacak olan ve tamamen kendi takdirinizde bulunmak üzere Juice-Joy  sitesine erişim şartlarını ve cleanse programları ile ürünlerini kullanım şartlarını düzenleyen işbu sözleşmeyle bağlı kabul edilmektesiniz.

 

 

 

Sağlık Uyarısı: Resmi Juice Joy  websitesinde bulunan tüm bilgiler ve hizmetler bilgi amaçlıdır. Web sitesinde sunulan hiçbir hizmet herhangi bir hastalığı tespit, tedavi veya önleme amacı taşımamaktadır. Ürünlerin ve hizmetlerin kullanımı ve sonuçları kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Juice Joy ürünleri ve hizmetlerinin sağlığınız üzerinde yaratacağı etkiler hakkında hiçbir iddiada bulunmamaktadır.
Juice Joy aşağıda sayılan durumlardan birine veya birden fazlasına sahip Müşteri’lerinin cleansing programlarını kullanmasını tavsiye ya da teşvik etmemektedir: hamileler, emziren bayanlar, diabet, hipoglisemik hastaları, düşük kan basıncı, ülser, kanser, anemi, enfeksiyon, tiroid bozuklukları, metabolic bozukluklar, yeme bozuklukları, immün mekanizma bozuklukları, kroon hastalığı, genetic bozukluklar, ameliyat öncesi ve sonrası veya kan inceltici tedavi alan Müşteriler.
Ürünlerimizde kullanılan malzemeler bazı spesifik ilaçlarla etkileşime girebilir. Bu ilaçlar yüksek kolestrol ve yüksek kan basıncını tedavi amaçlı kullanılan ilaçlardır. Juice Joy  yukarıda sayılan ilaçları kullanmanız halinde doktorunuza danışmadan cleanse programlarını uygulamanızı tavsiye etmemektedir.
Ürün Bilgisi: Tüm meyve sularımız taze, işlenmemiş, pastörize edilmemiş, ve elimizden geldiğince organic ürünlerden elde edilmektedir. Bu nedenle; ürünler Müşteri tarafından teslim alınmasını takiben buzdolabında 4 ⁰C’de muhafaza edilmeli ve teslimatı takip eden 72 saat içinde tüketilmelidir. Bu şartlarda muhafaza edilmeyen ürünler bozulma riski taşıdığından uygun olarak muhafaza edilmeyen ürünlerden Juice Joy sorumlu değildir. Tüm ürünlerimiz vejeteryanlar  ve veganlar için uygundur.

 

Websitesi Bilgisi: Juice-Joy sitesinde bulunan içerikler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Sitede bulunan tüm içerik ve bilgiler karşılıklı güven ilkesine dayanarak yayınlanmıştır. Juice-Joy websitesinde bulunan tüm içeriğin doğruluğu ve güncelliği konusunda elinden gelen tüm çabayı göstermektedir fakat websitesinde verilen bilgilerin eksiksizliği, doğruluğu, güvenilirliği konusunda herhangi bir taahhüt vermemektedir. Müşteri’nin websitesinden edindiği bilgileri doğrultusunda gerçekleştirdiği eylemleri kendi sorumluluğuna aittir. Juice-Joy  websitenin ve sunulan hizmetlerin kullanılmasından doğacak zarar ve kayıplardan sorumlu değildir.
Juice Joy’un kendi kusuru dışında internet hizmetlerinden kaynaklanan hata ve gecikmelerden sorumlu değildir ve hizmetlerinin hata olmadan ve kesintisiz olarak verileceğinin garantisini vermemektedir. Biz, websitesi içeriğinin bilgisayar virüslerinden veya benzer zararlı elementlerden arındırılmış olduğuna ve websitesi içeriğinin beklentilerinizi karşılayabileceğine inanıyor ve elimizden geleni yapıyoruz fakat bunun garantisini verememekteyiz. Bu nedenle, işbu sözleşme ile Müşteri, en güncel anti-virüs yazılımlarını kullanmakla yükümlüdür.