Juice’lerin taze sıkılmış meyve sularından ya da market raflarındaki %100 meyve suyu yazılan ambalajlı ürünlerden farkı nedir?

Juicelarımızın en temel farkı soğuk sıkım olmalarıdır. Piyasada bildiğimiz katı meyve suyu sıkacaklarından tamamen farklı olan bu özel teknolojiyle sebze ve meyvelerden maksimum oranda su elde edilirken, vitamin ve mineralleri herhangi bir ısıya maruz kalmadığı için en yüksek seviyededir. Ayrıca katkı maddesi içermez,şişelenirken pastorizasyon işlemi görmez.Günlüktür. Buzdolabında saklandığı takdirde raf ömrü 3 gündür.

Coldpres( soğuk sıkım) Nedir?

Evlerimizde kullandığımız satrifüjlü ve motorlu makinelerden farklı olarak,herhangi bir ısı oluşturmadan press (ezmek) uygulayarak sebze ve meyvelerin suyunu çıkaran bir teknolojidir. Bu işlemden sonra lif ve posalarından ayrılırken vitamin ve mineral değerleri maksimumda kalan juiceler elde edilir.

Ürünler Kaç Gün Dayanıyor?

Hiçbir pastorizasyon işlemi görmeden şişelendiği için buzdolabında muhafaza edilmek ve kapağı açılmamak koşuluyla en fazla 3 gün dayanır.

Kimler Cleanse Yapabilir?

Juice Joy ürünlerinin her birini günlük beslenmenizi zenginleştirmek ve desteklemek için öğünlerinize katabilirsiniz ancak cleanse programı; gebelik ve emzirme dönemindeki annelere kesinlikle önerilmez. Ayrıca şeker, hipotroid, düşük tansiyon, kalp, böbrek ve karaciğere bağlı şikayeti olanlar herhangi bir cleanse programına başlamadan önce mutlaka doktorlarına danışmalılardır.

Juice Joy şişelerini nasıl saklamalıyım?

Hiçbir pastorizasyon işlemi görmeden şişelendiği ve soğuk zincirle sizlere ulaştırıldığı için juice joylarımızı buzdolabında saklamalısınız.

Cleanse sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Cleanse sırasında sigara, alkol, çay ve kahve, kola. soda dahil gazlı içecekler tüketmemelisiniz. Bol su ve bitki çayı tüketmelisiniz.

Cleanse paketlerindeki içecekleri istediğim sırayla tüketebilir miyim?

Cleanse paketlerinde bulunan 6 şişe; 3 ana 3 ara öğün düşünülerek hazırlanmıştır. Juiceleri hazırlanan ve numaralandırılan sırayla içmenizi tavsiye ederiz.

Juice Joy Cleanse programıyla spor yapabilir miyim?

Tabi ki yapabilirsiniz. Normalde spor yapmayan biriyseniz hafif tempolu yürüyüş, yoga ve pilates gibi sporlar da toksin atımını hızlandıracaktır. Spor hayatınızın parçasıysa, normal rutinde yaptığınız sporunuza devam edebilir, active Juice Joy’u da deneyebilirsiniz.